Spełniaj swoje marzenia

Informacje o nas

Głównym celem działań dewelopera Małe Bielany s.c jest realizacja inwestycji wychodzących naprzeciw oczekiwaniom klientów. Budujemy w ciekawych lokalizacjach, domy i mieszkania wygodne i zarazem funkcjonalne. Dbałość o każdy szczegół, indywidualne podejście do klienta, fachowość i terminowa realizacja inwestycji stanowią podstawę naszych działań i wpływają na kształtowanie naszej pozycji na lokalnym rynku mieszkaniowym.
 

Motorem naszych działań jest zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług stąd też wybieramy wyłącznie sprawdzone technologie i materiały. Gwarancją solidnego wykonania i terminowości realizacji inwestycji są starannie dobrane ekipy budowlane. Rzetelność i bezpieczeństwo inwestycji to główne cele jakie sobie stawiamy dlatego też współpracujemy z pewnymi kontrahentami i dostawcami.

 

Wspólnicy spółki już od ponad 20 lat działają na rynku mieszkaniowym przy współrealizacji i obsłudze wielu inwestycji deweloperskich w Elblągu i na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i województwa pomorskiego w tym między innymi:

- realizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Reja w Elblągu,

- osiedle mieszkaniowe Wille w ogrodach przy ul. Żyrardowskiej w Elblągu,

- realizacja osiedla wielorodzinnego przy ul. Spokojnej 5 w Sztumie,

- realizacja zespołu budynków wielorodzinnych przy ul. Kopernika w Kwidzynie.

- realizacja obiektu hotelu  Lazurowy Dwór w Sztutowie,

- hotelu Kahlberg w Krynicy Morskiej,

- remont Zespołu Szkół Gospodarczych przy ul. Królewieckiej w Elblągu,

- rewitalizacja budynku handlowo-usługowego Zacisze przy ul. Zacisze w Elblągu.

Doświadczenie swoje zdobywali również przy obsłudze i sprzedaży inwestycji :  

Osiedle Tęczowe w Sztutowie; Kamienice przy bramie w Elblągu; Dom przy Winnej w Elblągu; Bursztynowe Osiedle przy ul. Rybackiej w Jantarze a ostatnio Słoneczne Bielany w Elblągu.

 

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Zgodnie z Ustawą o ochronie praw nabywcy, Deweloper zawiera z Nabywcą umowę deweloperską w formie aktu notarialnego. Płatność będzie następowała w transzach – na indywidualny dla każdego klienta bankowy rachunek powierniczy – zgodnie z postępem i zaawansowaniem prac budowlanych. Zawarcie umowy deweloperskiej związane jest z wpisaniem roszczenia o zakup do księgi wieczystej urządzonej dla nieruchomości. Koszty umowy deweloperskiej ponoszą strony po połowie – połowę Deweloper, połowę Nabywca, koszty umowy przenoszącej własność ponosi Nabywca w całości.